Szosowe buty SHIMANO RP5

Szosowe buty Shimano RP5 to jeden z tych produktów japońskiej marki, który łączy w sobie najnowocześniejsze technologie z przystępną ceną. W bucie tym mamy zastosowane pokrętło BOA oraz wzmacnianą karbonowymi włóknami podeszwę. Do tego dochodzi świetny sportowy wygląd, co na koniec przekłada się na jedne z lepiej sprzedających się butów szosowych na rynku.

Zalety butów Shimano RP5

  • Bezszwowa budowa – wierzch buta wykonany z jednej części skóry. Nie ma więc szwów łączących poszczególne części buta jak w niektórych modelach. Na szosie w ciepłe dni przy cienkich skarpetach, na pewno dość znacząco podnosi to komfort użytkowania.
  • Podeszwa wzmacniana włókna karbonowymi – podeszwa nylonowa z dodatkiem włókien karbonu dla poprawy sztywności, a zatem lepszego przekładania siły na pedał. Takie rozwiązanie to kompromis pomiędzy sportem, a komfortem. Te buty, to nie są buty dla tzw. Prosa. Mają też dawać pewien komfort stopą.
  • Pokrętło Boa® L6 – wersja z osłoniętymi przewodami. Pokrętła tego typu szybko zdobyły rynek butów kolarskich. System z żyłką daje bardzo szybką regulację dopasowania buta do stopy.
  • Wytrzymałe, szerokie podpiętki zapewniają stabilność podczas chodzenia
  • Otwory wentylacyjne – dają  optymalny przepływ powietrza między wierzchem, wkładką i podeszwą

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buty dostępne są w kolorach Białym i Czarnym. Wersja dla kobiet jest wielokolorowa w modnym połączeniu fioletu, różu i czarnego.

Buty możesz zamówić w naszym sklepie i otrzymasz je w świetnej cenie. Jeśli nie ma Twojego numeru, to proszę  o kontakt.

Sprawdzimy co da się szybko z tym fantem zrobić 🙂

Szosowe buty Shimano RP5 Białe w sklepie 24Bike.pl