Now chwyty Clarks w ofercie sklepu

Pod koniec lutego tego roku lub na początku marca, w ofercie sklepu 24Bike.pl pojawią się nowe chwyty i owijki marki Clarks. Nowa dostawa z naciskiem na uzupełnienie oferty o chwyty ergonomiczne, których do tej pory nie mieliśmy na stanie. Poza tym, inna wersja kolorystyczna najlepiej sprzedających się gripów Clarks CLO-208, oraz nowa owijka we wzór kamuflażu, która bardzo efektownie prezentuje się na kierownicy roweru. Będą dostępne dwie wersje kolorystyczne: biało – czarna oraz czarno – czerwona.

Ergonomiczne chwyty CLARKS CE-205

Chwyty wykonane są z gumy elastomerowej, która daje uczucie miękkości, a jednocześnie jest trwała i odporna na ścieranie.
Ergonomicznie profilowane rogi, które dają możliwość zmiany chwytu kierownicy, a tym samym poprawiają krążenie w nadgarstkach.
Specjalna klamra dodatkowo zabezpiecza chwyty przed przekręcaniem się na kierownicy.

Ergonomiczne chwyty CLARKS CE-311

Wykonane z gumy elastomerowej i aluminium. Posiadają zintegrowaną klamrę, która zabezpiecza je przed niepożądaną zmianą pozycji na kierownicy.  Specjalny profil chwytu i materiał z jakiego są wykonane, znacznie podnosi komfort użytkowania podczas długich wycieczek.

Ergonomiczne chwyty CLARKS CE-212

 
Chwyty wykonane z myślą o rowerach miejskich. Wygodne w codziennym użytkowaniu, a przy tym bardzo stabilnie trzymające się kierownicy – posiadają dwie klamry zabezpieczające przed przekręceniem.

Chwyty CLO-208 w wersji czarno – niebieskiej

Druga wersja kolorystyczna najpopularniejszych chwytów Clarks w ofercie naszego sklepu. Te chwyty przeznaczone są do rowerów górskich (mtb). Wyróżnia je pewny chwyt, dobry komfort i trwałość.

Gumowe chwyty Clarks C-49

 
Proste chwyty wykonane z dwóch mieszanek gumy, co ma przełożyć się na zwiększoną trwałość, a zarazem podwyższony komfort użytkowania.

Chwyty do rowerów BMX – CLARKS C-105

 
 
Ponad to w ofercie pojawią się dwie nowe owijki ze wzorami kamuflażu, w kolorach czarno-białym i czerwono czarnym.